CEWE-samarbeid fortsetter

Siden 2022 har Eidsvoll Fotoklubb hatt en samarbeidsavtale med CEWE Norge AS og avtalen videreføres også i 2024. Avtalen betyr mye for Eidsvoll Fotoklubb og bidrar positivt i utviklingen av klubben. Vi er spesielt glade for at CEWE vil følge oss inn i jubileumsåret 2024 hvor klubben fyller 50 år. CEWE sponser blant annet fotokonkurransen for ungdom, som har innleveringsfrist 28.02.2024, med premier til en verdi av kr. 10 500,-. 

Klubbens leder, Thor Even Skjølås, takker Thor Håkonsen i CEWE for samarbeidet så langt og tilliten også i 2024 og vi gleder oss til å ta fatt på det nye året. Årets konkurransetemaer som våre medlemmene skal konkurrere i er:

  • Juleglede
  • Fargespill
  • Vann
  • Folketro
  • Symmetri
  • Kjærlighet
  • Sommerminne
  • Tall og bokstaver
  • En fremmed

Related Images:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.