Fotomaraton

Mange av våre medlemmer kommer med tur- og aktivitetsforslag og tar gjerne også ansvar for å gjennomføre sitt forslag, og det setter vi stor pris på!

Lørdag 18. juni deltok flere av våre medlemmer på fotomaratonet på Hamar, med stor suksess! Startskuddet gikk kl. 10:00 ved Skibladnerbrygga hvor de første oppgavene ble utdelt. Juryen består av en ekstern dommer og vil gi poeng for blant annet:

  • Kreativitet
  • Komposisjon
  • Teknikk

Konkurransen bestod av følgende temaer

  1. Alder ingen hindring
  2. Venner
  3. Mennesker og natur
  4. Mennesker og kommunikasjon
  5. Terapi

Tilbakemeldingene fra deltakerne er at disse oppgavene var langt utenfor komfortsonen, i og med at bildene må tas innenfor en gitt frist og der man er. Lærerikt, gøy og utfordrende og dette vil man gjerne prøve flere ganger!

Resultatet fra fotomaraton presenteres på første medlemsmøte, her vil også vinneren kåres. Vi vil presentere noen av de innleverte bildene her, med ukjent fotograf.

Related Images:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.