Tildelt æresmedlemskap

Thore Knudsen
Thore Knudsen

Den 2. februar 2023 ble Thore Knudsen hedret for sitt engasjement og trofasthet til vår fotoklubb. Thore har vært aktivt medlem siden oppstarten i 1974 og har vært aktiv i styret både som medlem og leder, i flere omganger. Han er en nøkkelperson til jubileumsheftet vårt i forbindelse med vårt 50-årsjubileum i 2024.

Selv med snart 50 års medlemskap i klubben stiller han opp, både i jurygruppa og på medlemsmøtene. Thore deler mange gode tanker og innspill, og han bidrar aktivt med bildedeling for klubbens medlemmer. 

Vi setter særdeles stor pris på Thore som person, hans gode, blide og lune nærvær, samt hans bidrag opp igjennom tidene og fremover. Det er med stor glede og resepekt vi tildeler Thore æresmedlemskapet.

I tillegg til plakett ble det utstedt et diplom og Thore har fått tildelt et livslangt æresmedlemskap i Eidsvoll Fotoklubb.

Related Images:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.